Fotoğraf & Video Prodüksiyon

Kreamark olarak ekibimiz, fotoğraf, video ve görsel tasarım alanında firmalara, ajanslara ve kişilere hizmet vermektedir. Firmanıza sunduğumuz paket hizmetler ile ürününüzün fotoğraf çekiminden, baskı görsel tasarımınızın yapılmasına ya da web sitenizi tasarlanıp,kurulup internet sitenizde yayınlanmasına ve kadar uzanan sürecin her aşamasına dahil oluyoruz.

Web & Görsel Tasarım

Görsel tasarım alanında, kurumsal kimlik çalışmalarınızı, logo-amblem tasarımlarınızı, katalog ve baskı tasarımlarınızı yapıyoruz. Dijital tasarım alanında, Responsive Web Tasarımı, Özel Yazılımlar, İçerik Yönetimi Sistemleri, E-Ticaret Çözümleri, Sosyal Medya Stratejileri, Facebook Uygulamaları, İçerik Geliştirme, Raporlama ve Analiz çalışmalarını yapıyoruz.

Stüdyo Hizmetleri

Bünyemizde bulunan 4,5 m tavan yüksekliği ve 430 m² kolonsuz tek bölüm alana sahip fotoğraf ve prodüksiyon stüdyosu olan Kreamark Studio’da moda, model, reklam fotoğraf/video çekimlerinizi; 4,5 m x 7m x 8m ölçülerindeki beyaz alanda ve hareketli panellerimiz ile hazırlanabilen yaşam alanları ve geniş setler ile mobilya fotoğraf çekimlerinizi; chromakey ve renkli fon alternatiflerimiz ile ihtiyacınız olabilecek tüm moda, model, portre, ürün , dekupe, katalog ve reklam çekimlerinizi gerçekleştiriyoruz.